Atgriešanās Politika

Jums ir tiesības apmainīt vai atgriezt pasūtīto preci. Jums ir jānogādā preces uz noliktavu 14 dienu laikā pēc piegādes. Termins sākas ar preces piegādi uz jūsu adresi, ierodoties Omniva terminālā vai pasta nodaļā.

Preču apmaiņai / atpakaļ  jums ir sūta elektroniska vēstule info@mommy.lv. Jums to jādara 7 dienu laikā pēc piegādes, ja vēlaties, lai mēs to ņemtu no jums.

Preces iespējams atgriezt divos veidos:
 
1. Izmantojot Omniva pakomātu

Iepakojiet sūtījumu tā, lai to nevarētu atvērt nesabojājot iepakojumu. Noņemiet veco adreses karti, mēs nosūtīsim jaunu. Lai sūtījumu nosūtītu, Omniva pakomāta displejā izvēlieties Biznesa klientu, skenēt jaunu etiķeti un atvērs pakomāta durvis. Sūtījums sasniegs e-veikalu trijās darba dienās.

2. Izmantojot DPD un Omniva kurjeru pakalpojumi

Iepakojiet sūtījumu tā, lai to nevarētu atvērt nesabojājot iepakojumu. Noņemiet veco adreses karti, mēs nosūtīsim jaunu. Mēs lūgsim kurjeram ņemt to no jūsu adreses. Sūtījums sasniegs e-veikalu trijās darba dienās.

3. Atgriezties pa pastu

Jūs to sūtat pats. Lūdzu, sūtiet mums sūtījuma izsekošanas numuru. Pakete ieradīsies interneta veikalā 5-7 darba dienu laikā.

Par preces saņemšanu nosūtīsim apstiprinājumu uz Jūsu e-pasta adresi.

Maiņas gadījumā nosūtīsim Jums jaunu preci tūlīt pēc apmaināmās preces saņemšanas. Preču atgriešana ir bezmaksas, ja vēlaties apmainīt preci. Atgriešana izmaksas ir tāds pats kā piegādes cena.

Izmaksu piegāde tiks atskaitīta no atmaksājamo summu.

Naudas atgriešanas gadījumā nauda tiek atmaksāta 14 dienu laikā pēc preces savlaicīgas saņemšanas e-veikalā. 

Atgriežas jāatbilst šādiem nosacījumiem:

Maināmais vai atpakaļ nododamais priekšmets nedrīkst būt bojāts vai ar nēsāšanas pazīmēm, tam jābūt oriģinālajā iepakojumā, un precei jābūt ar visām oriģinālajām etiķetēm.